Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Zabrać hulajnogę z wypożyczalni do domu? Czy można?

Zabrać hulajnogę z wypożyczalni do domu? Czy można?

W Polsce, gdy wynajmujesz hulajnogę to po ukończonej jeździe, po prostu pozostawiasz ją, przysłowiowo, na ulicy. Ale od teraz w Kalifornii możesz wypożyczyć hulajnogę Unagi i zabrać ją ze sobą wszędzie, również do domu.

Wypożyczona hulajnoga w domu

Zamiast szukać miejsca do zaparkowania na chodniku, możesz zabrać wypożyczoną hulajnogę do domu lub garażu, aby była gotowa następnego poranka. Na razie to testy, które sprawdzają jak przyjmie się możliwość dosłownego wypożyczenia pojazdu i posiadania go w czasie uiszczania subskrypcji miesięcznej.

Unagi, producent hulajnóg z Oakland w Kalifornii oferuje dwa plany „All Access” dla rajderów w Nowym Jorku i Los Angeles. Pierwszy abonament to 39 dolarów miesięcznie przez dowolną liczbę miesięcy. Dzięki czemu, możesz jeździć na hulajnodze przez cały dzień i zapomnieć o stawkach za godzinę lub opłatach za jeden przejazd typowych dla hulajnóg wypożyczanych za pośrednictwem aplikacji.

Drugi plan “Scooting” to 408 dolarów za cały rok, co daje 34 $ miesięcznie. Opłata za konfigurację wynosi 50 USD, więc pierwszy miesiąc wyniesie od 84 USD do 89 USD (w zależności od tego, który plan wybierzesz). Na razie usługa dostępna jest tylko w dwóch miastach, ale firma zapowiedziała, że ​​rozważy rozszerzenie usług w zależności od tego, jak testowe miasta zareagują na subskrypcję.

unagi

Abonament na hulajnogę, by mieć ją w domu

Za miesięczną opłatę Unagi otrzymujesz od operatora bezpłatną konserwację (czyli nowy pojazd zastępczy w ciągu 24 godzin) oraz ubezpieczenie od kradzieży i uszkodzenia). Takie rozwiązanie może mieć wielu zwolenników, którzy nie chcą czekać na naprawę własnej hulajnogi i cenią sobie niezależność.

Subskrypcja hulajnogi Unagi działa sprawnie, a opłatę uiszcza się przez stronę internetową. Standardowo, ekran pojazdu pokazuje Twoją prędkość, odległość, którą przebyłeś i poziom naładowania baterii. Firma twierdzi, że akumulator powinien wytrzymać ponad 15 km przy pełnym naładowaniu, z 4-5 godzinnym czasem do pełnego naładowania.