Wiadomości, aktualności 2021 > Wypożyczalnia Lime da hulajnogi za darmo. Jaki jest kod?

Wypożyczalnia Lime da hulajnogi za darmo. Jaki jest kod?

Popularna wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych Lime we współpracy z serwisem tymrazemglosuje.eu, zaoferuje swoje pojazdy zupełnie za darmo w jednym szczególnym dniu.

Wypożyczalnia Lime i wybory

Jak pamiętacie, pierwsze elektryczne hulajnogi pojawiły się w Warszawie jesienią 2018 roku. Na początku stolicę zaczęła podbijać wypożyczalnia Lime wspierana przez takie potęgi jak Google czy Uber. Wówczas amerykanie przywieźli do Warszawy ponad tysiąc elektrycznych hulajnóg, ale dzisiaj jest już ich kilka razy więcej. Więcej o wypożyczalni Lime >

Dlatego Lime, która dominuje na polskim rynku, postanowiła wziąć udział w pospolitym ruszeniu i zachęcić swoich klientów do głosowania w wyborach. Jest to część kampanii informacyjnej prowadzonej przez Parlament Europejski.

lime kod

Kiedy darmowe przejazdy od Lime?

Lime zaoferuje bezpłatne przejazdy już w niedzielę 26 maja, aby ułatwić głosującym dotarcie do lokali wyborczych. Warto dodać, że oferta dotyczy wszystkich europejskich krajów, w których działa ten operator.

“Chcemy zachęcić ludzi do głosowania, oferując im wygodny, przyjemny i bezpieczny sposób na dotarcie do lokali wyborczych” – powiedziała dyrektor Lime w Polsce.

“Frekwencja w kolejnych wyborach europejskich utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. W 2014 r. w Polsce wyniosła niespełna 24 proc. Wszyscy powinniśmy robić, co w naszej mocy by zachęcać ludzi do głosowania i Lime, jako integralna część europejskich miast, chce również mieć w tym udział” – dodała.

Jaki jest kod na hulajnogi z Lime?

Jaki jest kod na darmowe wypożyczenie hulajnogi od Lime? Należy pobrać aplikację, aby otrzymać bezpłatny kod, który zostanie wysłany w mailu w dniu wyborów. Kod będzie ważny jedynie 26 maja między 6:00 a 21:00. Promocja będzie obowiązywała w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Portugalii i Szwecji.

Polub na na Facebooku >

Zdaje się, że wypożyczalnia Lime zdaje sobie sprawę z tego że niektórzy nierozważnie posługują się e-hulajnogą i zwraca uwagę, że jadąc na wybory należy dostosować jazdę do panujących warunków i ruchu, parkować w taki sposób, by nie blokować chodników, przystanków czy przejść dla pieszych. Lime przypomina, że należy też zwracać uwagę na samochody, pieszych i innych użytkowników dróg i chodników. Więcej o przepisach drogowych >

Kody na darmowe przejazdy bardzo popularne!

Lime nie jest jedyną wypożyczalnią, która oferuje darmowe kody na swoje przejazdy. Niedawno Hive oferowało zniżki na wypożyczenie swoich hulajnóg. Z pewnością ten zabieg marketingowy pozwoli rozpropagować ideę poruszania się hulajnogami, co bez wątpienia wpłynie na zmniejszenie korków oraz smogu.

hulajnogi elektryczne

Hulajnogi elektryczne od Lime są jednymi z najlepszych w całej branży.