Wiadomości, aktualności 2021 > Wygraj iPhone 13 w konkursie Binance

Wygraj iPhone 13 w konkursie Binance

Binance wspiera lokalnych handlowców i rozumie, jak ważne jest dla nas Narodowe Święto Niepodległości. Dlatego organizuje konkurs dla swojej polskiej społeczności, w którym można wygrać iPhone’a 13!

Konkurs Niepodległościowy z Binance!

Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). Święto zostało ustanowione ustawą z dnia 23 kwietnia 1937, zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945, przywrócono je ustawą w okresie transformacji systemowej w 1989.

Konkurs odbywa się w okresie od 5 Listopada 2021 godz. 8:00 (UTC+1) do 15 Listopada 2021 godz. 11:59 (UTC+1). Oznacza to, że wszyscy użytkownicy Binance, którzy wykonają konkretne zadania w okresie promocji, będą mogli wziąć udział w konkursie.

Konkurs Niepodległościowy z Binance!

Dzień 11 listopada co roku sprawia, że w zabieganym życiu stajemy na chwilę, wspominamy naszych dziadków i pradziadków walczących o wolność.

Na czym polega konkurs Binance?

Każdy użytkownik giełdy ma swój link polecający i właśnie przez niego należy zaprosić znajomych do utworzenia konta na Binance. Aby zakwalifikować się do konkursu, osoba polecona przez uczestnika musi przejść proces weryfikacji konta. Za każdą poleconą osobę otrzymujemy 1 punkt.

Zatem osoby biorące udział w konkursie muszą posiadać zweryfikowane konta, tak samo jak osoby, które zostały zaproszone do zabawy. Ponadto należy zamieścić wpis w mediach społecznościowych, który zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

Dodatkowe Zasady:

Jak czytamy na stronie konkursu:

  1. aktywność jest dostępna tylko dla użytkowników posiadających adres zamieszkania w Polsce.
  2. uprawnionym użytkownikiem jest osoba, która spełniła wszystkie powyższe wymagania, pomyślnie wypełniła formularz i zaakceptowała warunki promocji.
  3. użytkownicy, którzy wykonają zadania wymienione powyżej przed lub po okresie promocji, nie będą mogli brać udziału w konkursie.
  4. użytkownicy nie mogą zarejestrować zgłoszenia więcej niż raz.
  5. zwycięzca zostanie wybrany na podstawie liczby zaproszonych znajomych, którzy otworzą konto za pomocą linku polecającego zwycięzcy i przejdą weryfikację tożsamości. Wygrywa osoba, która zaprosi najwięcej znajomych i przejdą one weryfikację tożsamości. Do wygranej będzie uprawniona osoba, która spełni wszystkie powyższe wymagania.
  6. w przypadku remisu wygrywa osoba, która szybciej zgromadziła znajomych.
  7. nagrody zostaną rozdane w ciągu 6 tygodni po zakończeniu aktywności.
  8. w przypadku, gdy Binance musi skontaktować się ze zwycięzcą, wykorzystaną metodą kontaktu będzie Telegram.

POWODZENIA !!!


Podmiot publikujący nie bierze odpowiedzialności za niekorzystne inwestowanie. Powyższy artykuł ma charakter opinii i nie był tworzony przez specjalistów z branży finansowej. Handel kryptowalutami może być ryzykowny. Artykuł może zawierać reklamy.