Wiadomości, aktualności 2021 > Kod promocyjny od Hive – hulajnogi za darmo, ze zniżką Urbancard?

Kod promocyjny od Hive – hulajnogi za darmo, ze zniżką Urbancard?

Miasto stoi w korku? Strajk taksówkarzy? Przesiądź się na hulajnogę elektryczną. Bowiem Hive przygotowało kody na darmowe przejazdy e-hulajnogami. Poniżej, jak skorzystać?

Promocja na Hive Jaki kod na hulajnogi Hive? O hulajnogach elektrycznych

Aktualizacja: 05.06.2019

Firma Hive wprowadza we Wrocławiu i w Warszawie) darmowe minuty na jazdę e-hulajnogami. Będzie to 20 minut jazdy za darmo dla posiadaczy tzw. Urbancard. Darmowe minuty są odnawiane na początku każdego miesiąca aż do grudnia 2019. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc. Akcja firmy Hive ma zachęcić do korzystania z e-hulajnóg obok środków transportu publicznego.

Hulajnogi za darmo w Hive

8 Kwietnia w Warszawie odbywają się aż dwa strajki, które mogą skutecznie sparaliżować ruch kołowy w mieście. Korki, problemy z powrotem do domu lub pracy mogą czekać tych, którzy tego dnia zdecydują się skorzystać z transportu tradycyjnego. Na szczęście MyTaxi i Hive przygotowały na ten dzień ciekawą promocję. Bowiem hulajnogi Hive oferują darmowy, trwający 30 minut przejazd dla swoich klientów.

Wystarczy wpisać w aplikacji kod promocyjny FREENOW.

Bez wątpienia Hive doskonale trafiła w moment, co zapewne zirytuje taksówkarzy. Bowiem hulajnoga elektryczna, to ich kolejny wróg. Jednak, cena przejazdu e-hulajnogą z wypożyczalni to nadal spory wydatek. Za każdą minutę zapłacimy 45 groszy, a samo rozpoczęci jazdy 2,50 zł. Oprócz hulajnóg Hive na stołecznych ulicach spotkamy także zielone hulajnogi Lime.

Kody zniżkowe od Hive

W ostatnich dniach media zdominowały informacje o strajku nauczycieli, ale taksówkarze strajkują przeciwko nielegalnym przewozom. Warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o transporcie drogowym. Nie wszyscy taksówkarze są jednak zadowoleni z proponowanych zmian.

Hive, korzystając z momentu, zaproponowało darmowe przejazdy w zakorkowanej Warszawie. Jednak kod promocyjny uprawniający działa tylko jeden dzień, czyli w poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku. Nie ma, na razie, informacji, jakoby promocja miałaby zostać przedłużona. Jeśli pojawi się nowa promocja, od razu o tym napiszemy.

lime-hive

Hive i Lime funkcjonują bardzo podobnie, ale jedna z firm lepiej rozumie polskie problemy.

Opłacalność wypożyczalni

Wielu dyskutuje, czy wypożyczanie hulajnóg na minuty w ogóle się komuś opłaca, jednak w przypadku strajku taksówkarzy i blokady miasta, ludzie zaczynają myśleć o innych sposobach transportu. Problemem jest niestety zasięg przejazdy hulajnogami Hive (i nie tylko), bo można poruszać się nimi tylko po centrum Warszawy. Dzieje się tak, bo pracownicy firmy zbierają pozostawione pojazdy i ustawiają z powrotem w centrum stolicy. Poniżej opinie użytkowników:

“30 minut za darmo? Przecież to za mało. Może w jakimś małym mieście to ma sens!”

“Dają kilkanaście minut za darmo ze swoim kodem promocyjnym, a wiadomo, że zaraz i tak doładujesz, bo nie dojedziesz tam gdzie chcesz. Kiepska promocja.”