Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnogi Lucky Pro Scooters – opinie i cena

Hulajnogi Lucky Pro Scooters – opinie i cena

Lucky jest wiodącym graczem na scenie hulajnóg wyczynowych od 2008 roku, kiedy zaczęli wytwarzać niestandardowe części w garażu w Sammamish w stanie Waszyngton. Teraz firma Lucky Scooters znana jest jako producent wysokiej jakości części do hulajnóg i pozyskała wielu zwolenników w Polsce. Poniżej opinia o ich produktach i lista najlepszych hulajnóg.

Hulajnogi Lucky Pro Scooters

3. LUCKY CREW PRO STUNT

LUCKY CREW PRO STUNT

LUCKY CREW PRO to idealna hulajnoga dla poważnych rajderów, którzy chcą posiadać wszystko, co możliwe w dobrej hulajnodze wyczynowej, ale wolą krótszą, węższą i lekką deskę.

2. LUCKY EVO PRO

STUCKI LUCKY EVO PRO

Hulajnoga wyczynowa Lucky EVO to arcydzieło w innowacyjnej jakości skuterów, o czym świadczą opinie w internecie. Najlepsi zawodnicy Lucky Scooters pomogli zaprojektować i przetestować pokład EVO, aby zapewnić najwyższą jakość i wydajność. Ta profesjonalna hulajnoga oferuje wszystkie potrzebne specyfikacje, w tym; wklęsły szczyt, płaskie boki, płaski deck.

1. LUCKY CREW PRO STUNT

LUCKY CREW PRO STUNT

Hulajnoga wyczynowa Lucky Crew to idealna hulajnoga dla poważnych jeźdźców, którzy chcą wszystkich możliwości hulajnogi wyczynowej Lucky, ale wolą krótszą, węższą i lekką.

Marka Lucky ma misję!

Powyższe modele to sztandarowe produkty od Lucky. Niestety ich cena waha się w przedziale 800 – 1300 zł. Ale sportowcy i fani na całym świecie inwestują w te modele, bo są one projektowane, produkowane i montowane z myślą o jakości. Firma Lucky promuje zdrowy i bezpieczny sport, uznając, że ​​aktywne dzieci są oznaką zdrowej społeczności. Gorąco zachęcają pracowników i zawodników, aby byli produktywnymi, moralnymi i szanowanymi obywatelami w swoim kraju i społeczności.

Odradzają używania narkotyków, wulgaryzmów, pornografii, przemocy, wandalizmu i wszelkich nielegalnych działań. Zespół jest aktywnie zaangażowany w lokalną i globalną społeczność, dając czas, umiejętności i produkty, aby pomóc w rozwoju branży. Zespoły liderów i rajderów regularnie zgłaszają się na obozy i programy instruktażowe, gdzie oceniają konkursy i przekazują produkty fundraiserom.

Lucky Scooters Fingerwhip

Marka Lucky jest sponsorem wielu wydarzeń sportowych. Hulajnogi z serii PRO są doskonałe do wykonywania trików.

Lucky myśli o swoich klientach

“Nasi inżynierowie i projektanci są purystami – i pokazuje to, jak nasze produkty wyglądają i działają. Podczas gdy wiele firm koncentruje się na kolorach i brandingu, skupiliśmy się na projekcie, który przyczynia się do trwałości, szybkości i kontroli.” – czytamy na oficjalnej stronie.

Z mediów dowiadujemy się, ze informacje zwrotne od klientów poprawiają rozwój hulajnóg, umożliwiając tworzenie najlepszych produktów spełniających wysokie standardy dzisiejszych najlepszych zawodników. Produkty Lucky są testowane zgodnie z najwyższymi standardami przez niezależne laboratoria i wewnętrzny dział jakości, aby upewnić się, że na europejskie rynki trafi produkt spełniający wszystkie wymagania.

Nowa generacja

Następna generacja hulajnóg Lucky jest przełomem w branży. Wciąż wprowadza się innowacje, promuje ten sport, pielęgnuje rajderów, inwestuje w przemysł i stwarza przyszłym nabywcom możliwość zrobienia kariery w sporcie, który kochają.

“Nieustannie staramy się przekraczać granice wysokiej jakości hulajnogi wyczynowej i mamy nadzieję, że pewnego dnia przyniesiemy ten sport do mas, aby świat mógł docenić naszą formę sztuki.” – zapewniają na swojej stronie.

Najlepsi jeżdżą na Lucky

Od samego początku Lucky koncentruje się przede wszystkim na jeźdźcach, którzy bywali na imprezach, takich jak SD1 i CooterCon, kiedy Lucky, Proto, Phoenix i MaddGear byli jednymi z niewielu firm w grze. Z biegiem lat, w miarę rozwoju branży, wypromowali wielu utalentowanych sportowców. Dziś ich legendarny zespół Pro składa się z elitarnych zawodników, w tym Mistrzów Świata. Zespoły Title i Flow to fabryki talentów dla rosnącego pokolenia demonów ulicznych i przyszłych mistrzów świata. Wszyscy zawodnicy z zespołu nadal biorą udział w zawodach, trenują na obozach (Woodward, Ohio Dreams) i podróżują po świecie, aby zaprezentować swoje umiejętności.

Zapraszamy również do rankingu hulajnóg wyczynowych tutaj.