Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga SKYMASTER Hoola Moonster – opinie, komentarze. Czy warto kupić?

Hulajnoga SKYMASTER Hoola Moonster – opinie, komentarze. Czy warto kupić?

Hulajnoga SKYMASTER Hoola Moonster to sposób na ekologiczne i wygodne poruszanie się po mieście. W tym modelu zintegrowany, elektroniczny system sterowania pozwala na swobodne hamowanie i regulowanie prędkości jazdy. Na niektórych modelach osiągniemy przyzwoitą prędkość, ale o zasięgu niewiele wiadomo. Poniżej opinie o jednej z najpopularniejszych hulajnóg.

Aktualizacja (18.05.2019) – Hoola Monster za 999 zł w media markt! Więcej >

O hulajnodzie SKYMASTER Hoola Moonster

W droższych modelach Skymaster’a dostępnych w MediaMarkt, mamy do czynienia z dobrymi parametrami technicznymi, chociaż informacje z sieci są sprzeczne, ale o tym poniżej. Pewne jest to, że dzięki możliwości składania, szybko przetransportujesz hulajnogę w dowolne miejsce, zaś czytelny wyświetlacz LCD posiada dodatkowe funkcje: prędkość, przebieg, stan baterii.

Sprzęt posiada możliwość jazdy klasycznej z odepchnięciem nogą i na silniku, co jest cechą pożądaną przez wielu klientów. Warto dodać, że oprócz niezłych parametrów podstawowych hulajnoga po prostu – dobrze wygląda. Jest to dosyć istotna rzecz, gdy zamierzasz dojeżdżać nią do szkoły lub pracy.

Elektryczna hulajnoga SKYMASTER Hoola Moonster

Elektryczna hulajnoga SKYMASTER Hoola Moonster

Hoola Monster będzie dobrym zakupem dla osób, które poszukują sprzętu o średnich parametrach, jednakowoż spełniających podstawowe potrzeby, jak dojazd do pracy, czy szkoły. Niska waga i mały rozmiar tego Skymaster’a sprawiają, że z hulajnogi możemy swobodnie “przestawić” się na zakupy w galerii, czy na wizytę w urzędzie.

Prędkość i zasięg hulajnogi

W sieci znajdziemy informację, że na Hoola Monster osiągniemy prędkość 19 km/h, jednak na filmikach z YouTube widzimy, jak testerzy jadą z prędkością 25 – 30 km/h. Problem w tym, że Skymaster ma kilka hulajnóg w swoim portfolio, ale sklepy prezentują je pod jedną nazwą “Hoola Monster”.

Oczywiście wszystko zależy od wagi rajdera i modelu hulajnogi i polegając na opisie producenta, można osiągnąć prędkość od 20 do 25 km/h.

Skymaster MOONSTER ORANGE-SODA

 

MOONSTER ORANGE-SODA

Silnik o mocy 350 W z funkcją SMART POWER CONTROL pozwala osiągnąć prędkość jazdy nawet 25 km/h.

Skymaster ASTROO LIME-GREEN

ASTROO LIME-GREEN

Silnik o mocy 250 W z funkcją SMART POWER CONTROL pozwala osiągnąć prędkość jazdy do 20 km/h.

Na stronie producenta nie ma informacji o zasięgu, jaki można osiągnąć na pełnym doładowaniu baterii.

Opinie i komentarze z sieci

“Niezła, mam od 2 miechów i dobrze się sprawuje, ale bateria mogłaby być mocniejsza. Pozdrawiam!”

“Jak na tę cenę, to mogę polecić, ale jeśli komuś zależy na dłuższych jazdach, to będzie lekko zawiedziony”

“Dla mnie bomba, bo jest spora możliwość obciążenia chyba do 100 kg. ponadto to jedna z najlepiej wyglądających hulajnóg na rynku!!!!”

scooter skymaster

Lekka składana konstrukcja umożliwi Ci zabranie hulajnogi w każde miejsce.

Specyfikacja SKYMASTER Hoola Moonster Ocean Blue

 • Moc 350 W;
 • Maksymalna prędkość 25 km/h;
 • Maksymalne obciążenie 100 kg;
 • Rozmiar kół 6 cali;
 • Bluetooth: nie;
 • Wymiary 102 x 40,5 x 24,5 cm;
 • Waga 8 kg.

Czas ładowania 1.5 – 2 godziny

Czy warto kupić i gdzie najtaniej?

Tak, tę hulajnogę warto kupić ponieważ jest to produkt bardzo atrakcyjny cenowo, przy zachowaniu dosyć dobrych parametrów technicznych. Oprócz fajnego designu, warto zwrócić uwagę na dużą szybkość poruszania się oraz na niewielką wagę, w przypadku niektórych modeli (Ocean Blue). Bowiem 8 kg jest to waga, jaką zazwyczaj zapewniają dużo droższe modele. Ładowanie trwa tylko 2 godziny i bateria trzyma dosyć długo, ale nie wiadomo ile konkretnie. Wspomniana powyżej prędkość w najtańszych modelach może być dyskusyjna, ale 19 km/h wystarczy komuś, kto jeździ wśród ludzi po chodnikach.

Podstawowym zarzutem do Skymaster Hoola Moonster są zbyt małe, 5-6 calowe koła z płaską oponą. Problematyczne okazuje się również przemierzenia płytowych chodników i kostki brukowej. Zaś niski prześwit zniechęca do zjeżdżania z krawężników czy przejazdów po nieutwardzonym podłożu.

Jak zauważyli na PcWorld.pl, wystarczy zjechać z asfaltu, aby licznik zatrzymał się na 15 km/h. Ponadto Skymaster nie otrzymała przedniego błotnika, a tylny jest ponoć trochę za krótki. Konstrukcja ta w połączeniu z brakiem spełnienia normy wodoodporności sprawia, że pojazd nie nadaje się do jazdy w po mokrej nawierzchni.

W internecie możemy napotkać pozytywne opinie, więc można założyć, że to dobry produkt dla klientów średnio wymagających. Obecnie hulajnogę można zakupić w popularnych sklepach RTV/AGD oraz przez internet. Zapraszamy również do naszego rankingu najlepszych hulajnóg elektrycznych. TUTAJ >

Skymaster robi niezłe hulajnogi

Warto zauważyć, że firma Skymaster to nie tyla Hoola Monster. Grupa Skymaster to 40 lat doświadczenia w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych.

Obecnie w swojej ofercie mają hulajnogi:

 • HOOLA
 • HOOLA JUNIOR
 • HOOLA KERS
 • HOOLA MOONSTER
 • SPEEDY

Aktualizacja (18.05.2019) – Hoola Monster za 999 zł w Media Markt!

Świetna wiadomość pojawiła się dzisiaj w mediach, bowiem Skymastera można kupić za 999 zł w sklepach MediaMarkt i RTV Euro AGD. Reklama emitowana jest w radiu i na razie nie wiadomo, do kiedy ta cena będzie obowiązywała. Na stronie MediaMarkt nie ma jednak informacji, że jest to promocja.