Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga Seat Mó eKickScooter 65 – prędkość, moc, ładowanie i opinie

Hulajnoga Seat Mó eKickScooter 65 – prędkość, moc, ładowanie i opinie

Plan rozwoju miejskiej mobilności został ogłoszona przez Seata podczas City Expo World Congress w 2019 roku. Zatem marka Seat Mó, zaprezentowana w barcelońskiej Casa Seat, powstała, by zaproponować nowe usługi i produkty ułatwiające poruszanie się po mieście.

hulajnoga seat

Seat Mó eKickScooter 65 najlepiej nadaje się do szybkiej jazdy (do 65 km/h) i jest po prostu znakomita, a jej atrybuty doceni spore grono rajderów. Wielu twierdzi, że dotychczas nie było skuteczniejszej możliwości wytwórczej, bo w tym przypadku eksperci zrobili wszystko, aby w sklepach pojawiła się Seat Mó eKickScooter 65, która w końcu sprosta oczekiwaniom najbardziej wybrednych konsumentów. Tym razem nie jest to standardowa hulajnoga, bo podczas wytwarzania zastosowano szereg awangardowych inicjatyw.

Seat Mó eKickScooter 65 – prędkość, moc i ładowanie

Silnik: 350 W
Maks. prędkość: 65 km/h
Czas ładowania: 4 h

Hulajnoga Seat Mó eKickScooter 65 jest innowacyjnym pojazdem, który wzbudził zainteresowanie wymagających testerów. Jak wiadomo hulajnoga to ważny pojazd i musi być wysokiej próby, zatem warto zaznaczyć, że Seat Mó jest następstwem pracy wielu ekspertów. Warto też wspomnieć, że spośród znanych elektrycznych pojazdów odróżnia się ona niską ceną oraz jakością wytworzenia.

 

Poniżej porównanie Seat Mó eKickScooter 65 do najpopularniejszych e-hulajnóg.

Seat Mó eKickScooter 65 Xiaomi Mijia Pro Motus Scooty Pro
Moc silnika: 350 W 300 W 350 w
Maks. prędkość: 65 km/h 25 km/h 25 km/h
Czas ładowania: 4 h 9 h 4 h

Za sprawą silnika o mocy 350 W podróż okaże się bardziej nowatorska i bez wątpienia inni też to zauważą. Jest to jedna z najciekawszych pozycji w ofertach sklepów i polecamy ją konsumentom, którzy śledzą ostatnie dokonania twórców elektrycznych pojazdów.

Warto dodać, że w eKickScooterze 65 zamontowano bezdętkowe opony pneumatyczne oraz hamulec tarczowy w tylnym kole. Z kolei prędkość maksymalna została dostosowana do regulacji wprowadzanych w krajach europejskich i wynosi 20 km/h.

Jak oceniamy Seat Mó eKickScooter 65?

Nasza ocena to 7/10. Ostatniego czasu jakość ma duże znaczenie, bo klienci uskarżają się na małą innowacyjność hulajnóg elektrycznych. E-KickScooter 65 to przede wszystkim dobra hulajnoga i przyda się wielu osobom, gdyż jest zupełnie inną kreacją, co potwierdza popularność pozostałych produktów Seat’a. Uważamy zatem, że Mó eKickScooter 65 okaże się dobrym wyborem i warto też nadmienić, że wspomniany producent to pionier w świecie pojazdów elektrycznych.

hulajnoga seat mo