Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga GoCleaver – opinie, cena i czy warto kupić?

Hulajnoga GoCleaver – opinie, cena i czy warto kupić?

Hulajnoga GoCleaver CITY RIDER 5 to nowy produkt w kategorii transportu miejskiego i rozrywki. Opinie w sieci dowodzą, że teraz poruszanie się może być jeszcze szybsze i przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Sprawdźmy zatem, co dostaniemy za bardzo niewielkie pieniądze. Na końcu wady i zalety.

Hulajnoga GoCleaver kosztuje bardzo niewiele

Elektryczna hulajnoga GoCleaver przeznaczona jest dla młodszych i starszych użytkowników. Kosztuje do 900 zł, co często budzi kontrowersje, bo podobny sprzęt kosztuje znacznie drożej.

Z informacji od producenta dowiadujemy się, ze innowacyjny elektryczny napęd wnosi element zabawy do codziennego sposobu przemieszczania. Jej wysokość wynosi 100 cm, a szerokość nie przekracza 14 cm, a ponadto łączna waga to zaledwie 8,2 kg. Niestety kierownica jest pozbawiona regulacji wysokości i mierzy zaledwie 85 cm. Za to zasięg na jednym ładowaniu to 20 km, czyli nie jest źle.

hulajnoga gocleaver

Dobra technologia GoCleaver!

Goclever City Rider to hulajnoga kompaktowa. Jej rączki możemy łatwo i szybko odkręcić, a całość złożyć w pół, co się przydaje podczas transportu. Sterowanie pojazdem jest niezwykle proste i intuicyjne. Zaś regulacja prędkości i siły hamowania odbywa się przy pomocy manetek znajdujących się na kierownicy. Z kolei hamulec mechaniczny został umieszczony w błotniku tylnego koła. Na bezpieczeństwo mają wpływ dosyć duże 5,5 calowe koła i elektryczny hamulec przedni oraz mechaniczny tylny. Poniżej parametry techniczne:

 • Maksymalna prędkość [km/h] – 20
 • Maksymalna wysokość kierownicy – 85 cm
 • Maksymalne obciążenie [kg] – 100
 • Rozmiar kół [cale] – 5.5
 • Moc silnika [W] – 250
 • Waga [kg] – 8.2
 • Zasięg na jednym ładowaniu [km] – 20
 • Zasilanie – Bateria LG 6.6 Ah (36V)

 

gocleaver-opinie

Hulajnoga GoCleaver ma dobre opinie, ale jest, przede wszystkim, zasługa ceny.

GoCleaver City Rider to nie Carbon

Warto kupić hulajnogę GoCleaver, ale osoby poszukujące silniejszych wrażeń narzekają na jakość wykonania. Jednak model City Rider to nie to samo co model Carbon. City Rider 5 to hulajnoga w wersji podstawowej, która względem droższego odpowiednika City Rider 5 Carbon została pozbawiona amortyzatora, ma słabszy silnik, a także inną budowę kół.

Omawiana powyżej wersja podstawowa City Rider 5 (bez Carbon) ma jednak sporo zalet. Bowiem przykładowo wszystkie parametry jazdy możemy obserwować na mini komputerze z dużym i czytelnym wyświetlaczem. Pokazuje stan naładowania baterii, prędkość, przebyty dystans oraz aktualny tryb prędkości. Są to bardzo przydatne funkcje podnoszące bezpieczeństwo jazdy pozwalająca ustawić maksymalną szybkość i moc w zależności od terenu i sytuacji w której się poruszamy.

Czy warto kupić i jaka cena?

Parametry dobre, ale opinie średnie. Nie doradzimy zatem, czy warto ją kupić. Jednak niepodważalnym atutem wszystkich produkowanych przez GOCLEVER pojazdów przeznaczonych do komunikacji elektrycznej to niezła jakość. Świadczy o tym uznana linia desek CITY BOARD. Wszystkie produkty tej marki podlegają bardzo surowej kontroli. Ten nowoczesny produkt wspaniale sprawdzi się jako prezent, zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Opinie o tej hulajnodze:

“hulajnoga jest extra jeśli chodzi o jazdę. Lecz mam ją pół roku i była w naprawie 5 razy. Co mniej więcej 40 km się wyłącza i nie jeździ. Dzisiaj przyszła z naprawy stwierdzili że jest w pełni sprawna lecz niestety nie działa. Syn kupił za własne pieniądze i nie wiem co mam zrobić. Mam tego dosyć!!!!!” – Euro.com

“Nie warto kupować. Hulajnoga wyłącza się podczas jazdy trzeba ja podłączyć do ładowania doładowanie na 1 sekundę i znowu jeździ przez chwile. Pani w sklepie powiedziała mi ze tak się robi w nich jak przez zimę się nie używa. Tragedia szkoda kasy. Odradzam” – Euro.com

Podsumowanie hulajnogi:

Zalety:

 • dobry zasięg;
 • niska cena;
 • dobra marka;
 • średni akumulator.

Wady:

 • nietrwałe materiały;
 • częste awarie.