Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga eRoller Off-Road, czy Xiaomi Mi Pro – porównanie i opinie

Hulajnoga eRoller Off-Road, czy Xiaomi Mi Pro – porównanie i opinie

Kilka dni temu, na rynek weszła nowa wersja hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mi Electric Scooter Pro. Premiera była głośna, a tymczasem po cichutku pewna firma wypuściła hulajnogę eRoller Off-Road i trzeba powiedzieć, że cyferki robią wrażenie. Poniżej nasze porównanie obu hulajnóg elektrycznych i opinie z sieci.

Czy warto kupić hulajnogę eRoller Off-Road?

Bez wątpienia warto ją kupić. Dotychczas prym na rynku hulajnóg wiodła marka Xiaomi, ale to się pomału zmienia. Zapewne niewielu z Was zna firmę eRoller, która znajduje się pod adresem: Motaniec 2C, w województwie zachodniopomorskie, ale właśnie wypuścili bardzo ciekawą hulajnogę.

Ich flagowy produkt to eRoller Off-Road i jeśli wierzyć specyfikacji technicznej, to jest to pojazd warty zakupu. Pierwsze opinie z internetu są niebywale pochlebne i dotyczą głównie zasięgu, prędkości i dopuszczalnej wadze użytkownika.

eRoller oferuje roczny serwis w ramach darmowej gwarancji. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia pogwarancyjnego pakietu serwisowego z opcją dojazdu do klienta.

Porównanie Xiaomi Mi Pro i eRoller Off-Road

Hulajnoga:

Xiaomi Mi Pro

xiaomi mi pro

 

eRoller Off-RoadHULAJNOGA EROLLER OFFROAD
Maksymalna prędkość 25 km/h 60 km/h
Maksymalna waga użytk. 100 kg 150 kg
Wysokość 118 cm ?
Waga 14,2 kg 39 kg
Maks. zasięg 45 km 55 km
Czas ładowania 9 godzin 5 -8 godzin
Cena ok. 2200 zł. ok 5900 zł.
 
eroller-opinie-cena

Hulajnoga Elektryczna eRoller Off-Road to zupełnie nowa jakość, która zadowoli wielbicieli solidnych maszyn.

Hulajnoga elektryczna e-roll robi wrażenie

Jak informuje producent, hulajnoga eRoller jest innowacyjna, wydajna i bezpieczna. Pojazd posiada potężny silnik, wytrzymałą baterię oraz solidną konstrukcję. Solidna jakość wykonania jest gwarancją na bezpieczne i dłuższe użytkowanie. Nowa marka oferuje wodoodporną obudowę, wysokiej jakości baterię, wygodne rączki, antypoślizgową powłokę i metalową konstrukcję wytrzymująca obciążenie 150 kg. Zobacz też najlepsze rączki (gripy) do hulajnogi tutaj.

A co z gwarancją?

Jak zapewnia firma eRoller ich serwis gwarancyjny to prawdziwy profesjonalizm. Bowiem oferują usługę “door to door”, czyli zlecasz usługę serwisową wygodnie przez internet lub telefonicznie, a serwisant przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera hulajnogę.

Serwis eRoller’a oferuje pełną gamę napraw i usług takich jak: przeglądy sezonowe, wymianę baterii, montaż dodatkowych akcesoriów, wymiany elementów eksploatacyjnych i wiele więcej.
Po zakończeniu naprawy, otrzymujesz urządzenie z powrotem pod swoje drzwi. Oczywiście każda naprawa jest dokumentowana protokołami zdawczymi i odbiorczymi.

Podobnie jest w przypadku Xiaomi, bo jest polska strona, gdzie można zgłaszać reklamację. Na oficjalnym portalu czytamy, że w przypadku awarii sprzętu, należy odesłać towar w oryginalnym opakowaniu wraz z akcesoriami i ze zgłoszeniem reklamacyjnym. Paczkę przed wysyłką należy zabezpieczyć i aby dokonać bezpłatnej wysyłki, należy skontaktować się z serwisem.

Oczywiście wersja “door to door” jest dużo atrakcyjniejsza, więc w tym przypadku wygrywa polski eRoller.

Niektórzy użytkownicy swojej Xiaomi Pro nie zamienią na nic innego. Może czas na coś mocniejszego?

Hulajnoga eRoller ma dobre opinie

Marka eRoller ma trzy hulajnogi elektryczne i na razie niewiele jest opinii osób, które posiadają ten produkt. My znaleźliśmy dwa komentarze.

“Nieźle wygląda na zdjęciach, ale ciekawi mnie, gdzie tym pojadę, bo ma być zakaz jazdy powyżej 25 km/h. To jest raczej hulajnoga do jazdy po lesie i polnych drogach”

“Ceny mają wysokie, ale może opłaca się ten wydatek. Dla mnie tak i zasięg to bomba, bo dojeżdżam hulajnogą do pracy i nie lubię, jak mi się w połowie drogi rozkraczy.

Kupić Xiaomi, czy eRoller offRoad?

Póki co nie ma testów, które wskazywałyby, że eRoller jest faktycznie tak dobry, jak go malują. Nie wiemy, jak jeździ się tą hulajnogą i czy będzie zgodna z nadchodzącymi przepisami drogowymi. Wiemy za to na pewno, ile kosztuje, a kosztuje sporo, bo prawie 6000 zł.

Z kolei Xiaomi ma już wypracowaną renomę, której zaufało wielu i dorównanie tej jakości będzie trudne dla producentów wchodzących na polski rynek. Powyższe porównanie wskazało, że eRoller bije Xiaomi na głowę, ale cena nowej hulajnogi sprawia, że zaczynasz zastanawiać się, czy może lepiej kupić sobie samochód.