Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga elektryczna ze stopniem od Unicorn

Hulajnoga elektryczna ze stopniem od Unicorn

To nie jest usterka, bo podest hulajnogi Unicorn został specjalnie zaprojektowany, by móc uczynić z niego półę lub wsparcie dla stopy. Powiesz po co? A po to, by przywieźć coś niewielkiego i by nie drętwiały nogi. 

Hulajnoga z półką

Wielu rajderów narzeka, że nie mogą na hulajnodze przewozić ładunku, tak jak czyni się to na rowerze. Więc jeśli muszą przetransportować więcej, niż mieści się w plecaku, generalnie wybierają wówczas inną formę transportu. A przecież chodziło o to by być independent, móc poradzić sobie bez samochodu lub metra.

hulajnoga ze stopniem

Jednak nie zalecamy przewożenia dzieci na podeście w Unicornie, ani żadnej innej osoby 😉

Nowy projekt Unicorn próbuje rozwiązać ten problem. W nowym modelu, wszystkie akumulatory wbudowano w drążek kierowniczy, więc deck pozostał dostępny dla twórczości projektanta. W efekcie stopień pełni podwójną funkcję, jako platforma do przewożenia ładunku i jako stopień.

Z kolei haczyk na torbę w jednośladzie Unicorn ułatwia przechowywanie torby z zakupami. Zaś zwiększone przednie koło sprawia, że lepiej pokonamy przeszkody.

Zobacz w nowym oknie:
Ranking hulajnóg Gdzie jeździć? Hulajnogi Xiaomi

Unicorn ma dobre parametry techniczne

Jedyną wadą, jaką zauważono, jest to, że konstrukcja przesuwa przednią stopę bardziej do tyłu, co może utrudniać osiągnięcie bardziej stabilnej pozycji podczas jazdy skuterem. Wszystko inne jest na bardzo przyzwoitym poziomie. 

Bowiem hulajnoga Unicorn jest zasilana silnikiem o mocy do 750 W (w zależności od lokalizacji i przepisów) i pojemnością akumulatora do 630 Wh. Firma twierdzi, że przekłada się to na zasięg do 80 km, choć prawdopodobnie tylko przy stosunkowo niskich prędkościach.

Unicorny mają nawet własną konstrukcję dla stacji dokującej, która umożliwiłaby parkowanie i ładowanie skuterów na stacji zamiast zaśmiecania chodników.

hulajnogi gif