Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga elektryczna Inokim Light 2 – zasięg, prędkość i opinie

Hulajnoga elektryczna Inokim Light 2 – zasięg, prędkość i opinie

Inokim Light 2 jest przeznaczona do jazdy z maks. prędkością 33 km/h i sprawuje się wyjątkowo dobrze, o czym świadczy zadowolenie pierwszych klientów. Ku zaskoczeniu wielu, dotychczas nie wymyślono bardziej efektywnej metodologii produkcyjnej, gdyż tutaj znawcy zrobili wszystko, by w ofercie pojawiła się Inokim Light 2, która spełni potrzeby konsumentów nieco bardziej wymagających. Tym razem nie jest to banalna hulajnoga, ponieważ przy wytwarzaniu zaimplementowano rzeszę niebywałych rozwiązań wytwórczych.

Inokim Light 2

Hulajnoga Inokim Light 2 ładowanie, moc, prędkość

Silnik: 350W
Maks. prędkość: 33 km/h
Czas ładowania: 4 h

Inokim w końcu wjechał do Stanów Zjednoczonych dzięki wyłącznemu partnerstwu z firmą Fluidfreeride z Miami. Warto nadmienić, że firma ma wiele opatentowanych funkcji, które są unikalne dla Inokim. Na przykład, aby stworzyć dodatkową funkcję bezpieczeństwa, w mechanizmie składania znajduje się blokada, którą należy podnieść, zanim skuter się złoży.

Podsumowując hulajnoga Inokim Light 2 jest fantastycznie przygotowanym pojazdem dobrej jakości, który pozyskał zaufanie wymagających klientów. Mówi się, że hulajnoga to ważny pojazd i powinniśmy móc wybrać najlepszej jakości, więc warto zaznaczyć, że Inokim Light 2 jest następstwem kilku lat praktyk. Warto też wspomnieć, że spośród znanych hulajnóg elektrycznych odróżnia się ona niewysoką ceną, a również procesem wytwórczym.

Poniżej porównanie Inokim Light 2 do najpopularniejszych e-hulajnóg.

Inokim Light 2 Xiaomi Mijia Pro Motus Scooty Pro
Moc silnika: 350W 300 W 350 w
Maks. prędkość: 33 km/h 25 km/h 25 km/h
Czas ładowania: 4 h 9 h 4 h

Inokim Light 2 przeznaczona jest do jazdy z prędkością 33 km/h, a recenzje w sieci potwierdzają – jest doskonalsza niż inne hulajnogi. Dzięki silnikowi o mocy 350W podróż będzie bardziej nowatorska i dostrzegą to też inni. Należy dodać, że jest to jedna z bardziej oryginalnych pozycji w naszym zestawieniu i obecnie polecana jest każdemu, kto szanuje zmiany na rynku pojazdów elektrycznych.

  • Moc: 350W;
  • Bateria: 36V 10.4 Ah (375 Wh);
  • Prędkość: 33 km/h;
  • Zasięg: (25-32km);
  • Waga: 13.6 kg;
  • Ładunek: 100 kg;
  • Opony: 8.5 cali.

Jak oceniamy Inokim Light 2?

Nasza ocena redakcyjna to 7/10. Ostatniego czasu niezawodność produktów ma duże znaczenie, gdyż wielu klientów narzeka na niską klasę reklamowanych hulajnóg elektrycznych. Inokim Light 2 to przede wszystkim dobra hulajnoga, więc wyznacza nowy trend, bo jest bardziej pionierskim artykułem, o czym poświadcza popularność pozostałych hulajnóg elektrycznych stworzonych przez tę markę. Prawdopodobnie Inokim Light 2 okaże się zadowalającym wyborem i należy również dodać, że ten producent to istotny gracz w branży hulajnóg elektrycznych.
Zobacz, jakie miejsce zajmuje Inokim Light 2 w naszym najnowszym rankingu.

szybka-lekka-hulajnoga-elektryczna

nowe hulajnogi