Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga Dyson Moovo – zasięg, prędkość, cena i opinie

Hulajnoga Dyson Moovo – zasięg, prędkość, cena i opinie

Hulajnoga Dyson Moovo jest dziełem Iago Valiño (projektant BMW) i zasłynęła tym, że posiada technologię biometrycznych odcisków palców i wygląda bardzo modnie.

Hulajnoga Dyson Moovo

Dyson jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku. W ciągu kilku miesięcy zmienił odkurzacze w symbol statusu, a następnie zaryzykował romansem z kuchnią, przekształcając wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego w cudeńka technologiczne. Dyson zainspirował wielu projektantów do zmiany swojego stylu i stworzenia niesamowitych projektów takich jak ich hulajnoga Moovo.

Pojazdy elektryczne (UTO) wkrótce staną się preferowanym środkiem transportu dla osób dojeżdżających do pracy w mieście, ponieważ są przyjazne dla środowiska i łatwiejsze w przenoszeniu.

Konstrukcja Moovo łączy elegancką i uproszczoną estetykę Dyson’a. Przykładowo kierownica integruje działanie procesora, który umożliwia sterowanie niektórymi funkcjami skutera poprzez jego wyświetlacz, np. składanie kierownicy lub wizualizacja danych podróży. Antyrefleksyjny ekran sprawia, że można w niego patrzeć na dane w każdych warunkach oświetleniowych.

Prędkość i zasięg Dyson Moovo

Dyson ma osiągać prędkość do 25 km/h, co gwarantuje szybką podróż zgodnie z przepisami. Jednak o zasięgu niewiele wiemy, gdyż tego producent jeszcze nie ujawnił. Krążą komentarze, że hulajnogą pojedziemy 35 km na jednym doładowaniu, czyli raczej średnio. Cena ma kształtować się na poziomie 2200 zł, a pierwsze opinie testerów sugerują, że to może być bardzo udany zakup.

Zobacz też:
Hulajnogi od Xiaomi
Gdańsk i hulajnogi

Hulajnoga wyposażona jest w bezszczotkowy silnik o mocy 300 W w przedniej kole, hamulec bębnowy w tylnym kole i półprzezroczyste błotniki. Hulajnoga jest łatwo sterowalna, bo przepustnica wraz z dźwignią hamulca mieści się w kierownicy. Miękkie zatyczki chronią końce kierownicy i pochłaniają uderzenia.

W Dyson Moovo możesz także regulować jej wysokość w zależności od rajdera, a powierzchnia antypoślizgowa zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Co ciekawe, swój pojazd zablokujesz i odblokujesz za pomocą odcisku palca. Z kolei podest wyposażony jest w przesuwny mechanizm blokujący, aby w razie potrzeby odłączyć akumulator, oraz przesuwną podstawę, która pozwala utrzymać ją w pozycji pionowej. Podobno Dyson Moovo ma moc przekształcania sceptyków w fanów skuterów elektrycznych, tak jak zamienili wielu bałaganiarzy w fanów sprzątania (podobno).

hulajnoga dyson