Recenzje hulajnóg elektrycznych i wyczynowych (opinie i ceny) > Hulajnoga Boosted Rev – opinie, cena i czy warto kupić?

Hulajnoga Boosted Rev – opinie, cena i czy warto kupić?

Hulajnoga Boosted Rev ma być mieszanką nowoczesnego designu, bezpieczeństwa i trwałości, która przebije na głowę konkurencyjne produkty. Bowiem firma wykorzystała nową technologię napędu elektrycznego, dzięki czemu Boosted będzie w stanie rozpędzić się do prędkości około 40 kilometrów na godzinę na dystansie do 35 kilometrów. Robi wrażenie? Zatem poniżej nasza recenzja i opinie z sieci!

Hulajnoga Boosted Rev ma niezłe parametry!

Z oficjalnych informacji wynika, że ta hulajnoga rzeczywiście nas nie zawiedzie. Przynajmniej w liczbach wygląda dobrze, bo dostaniemy zasięg do 32 kilometrów na jednym – trwającym 3 godziny – ładowaniu. Ponadto możliwość wjechania pod 25-stopniowe pochyłości i szybkie rozpędzenie się do prędkości 39 km/h. Wszystko to, dzięki silnikowi o mocy 1500 Watów. Boosted Rev waży niestety 21 kilogramów,ale jest w stanie unieść kierowcę do 113 kilogramów. Zatem wygląda na to, ze bariera 100 kg została wreszcie przekroczona.

boostedRev

Co jeszcze jest wyjątkowe w tej hulajnodze?

Z racji na wysoką prędkość maksymalną, Boosted Rev prezentuje aż trzy różne metody hamowania. Oczywiście jest hamulec nożny na tylne koło, ale dostępny jest też hamulec w rączce – podobny do tych spotykanych w rowerach. Ponadto ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zmiany kierunku napędu silników elektrycznych, co sprawia, że silniki zapewniają wytracenie prędkości przy jednoczesnym odzyskiwaniu energii kinetycznej. Opinie w sieci potwierdzają, że korzystanie z hamowania silnikiem elektrycznym to rozwiązanie zapewniające najwyższy komfort przy jednoczesnym doładowywaniu baterii urządzenia.

boosted Rev - hulajnoga

Co jest ważne dla statystycznego kierowcy e-hulajnogi? Bez wątpienia są to koła, a one w Boosted Rev prezentują się nieźle. Koła o dużej, jak na tak mały pojazd średnicy 9,5 cala, wyposażone w opony pompowane powietrzem. Dzięki temu bez problemu pokonamy przeszkody, bez efektu podskakiwania.

Jeśli chodzi o dodatki, to powinniśmy zauważyć przednie światło i tylne światło hamowania, wyświetlacz na kierownicy. Jest też możliwość połączenia się z aplikacją, regeneracyjny system hamowania.

Wyświetlacz

Za obsługę urządzenia odpowiedzialna będzie dotychczasowa aplikacja, której funkcjonalność to między innymi prezentowanie przejechanego dystansu, wskazanie aktualnej prędkości i poziomu naładowania baterii. Dodatkowo prędkość jest prezentowana na elektronicznym wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy. Podobno wyświetlacz umożliwia przełączanie się między jednym z trzech trybów poziomu wykorzystania baterii.

Problemem jest cena tej hulajnogi

Jak podają media, Boosted Rev będzie kosztowała w dniu premiery 1599 dolarów. Problemem jest też to, że przetestowanie tego środka transportu będzie wymagało dokonania zakupu, bo Boosted nie planuje, na tą chwilę, współpracy z żadną wypożyczalnią.

Warto dodać, że jak większość startupów, firma w dalszym ciągu nie osiągnął rentowności, stąd może zastanawiać jej polityka, bo zgodnie z którą te e-hulajnogi nie pojawią się w największych wypożyczalniach. Jednak nakład produktu ma zostać w całości wykorzystany przez odbiorców indywidualnych, dlatego to do nich firma chce skierować swoją pierwszą hulajnogę.

Zalety i wady Boosted Rev

  • Zasięg: Przejedź do 35 km za jednym ładowaniem.
  • Najwyższa prędkość: dotrzyj tam szybciej dzięki prędkości maksymalnej 39 km/h.
  • Tryby jazdy: 3 tryby jazdy pomagają zmaksymalizować zasięg.
  • Koła: Niestandardowe szerokie koła dla swobodniejszej jazdy.
  • Hamulce: 3 niezawodne sposoby hamowania, w tym regeneracyjny hamulec elektryczny.
  • Bezpieczny projekt: stój stabilnie na szerokiej, mocnej platformie.

Jeśli chodzi o wady tej hulajnogi to zwróciliśmy uwagę na dwie:

  • zbyt wysoka cena;
  • szybkość niezgodna z niektórymi przepisami drogowymi.

Jakie opinie o tej hulajnodze?

Poniżej filmiki z testu Boosted Rev: