Wiadomości, aktualności 2021 > Hulaj Challenge od Bolt – nagrody, warunki konkursu

Hulaj Challenge od Bolt – nagrody, warunki konkursu

Wypożyczalnia Bolt rozpoczyna akcję Hulaj Challenge dla użytkowników elektrycznych hulajnóg. Akcja będzie trwała do 16 września we wszystkich 10 miastach, gdzie dostępne są pojazdy Bolt. Rajderzy, którzy w tym czasie pokonają najwięcej kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Bolt zaprasza użytkowników platformy do Hulaj Challenge

Celem akcji Hulaj Challenge jest promowanie transportu ograniczającego emisję CO2 poprzez używanie elektrycznych hulajnóg. W ramach konkursu zostanie wyłonionych trzech uczestników, które przejadą najwięcej kilometrów przy użyciu jednośladów Bolt. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej 17 września. Ci, którzy uzyskają najlepszy wynik, czyli przejadą największą odległość, otrzymają nagrody marki Apple.

Jakie nagrody przygotował Bolt?

  • I miejsce – zegarek Apple Watch Series 5 GPS,
  • II i III miejsce bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods z etui ładującym.

Bolt wyliczył,e że w ubiegłym tygodniu użytkownicy ich aplikacji pokonali łącznie 389 000 km, dzięki czemu pomogli zredukować emisję CO2 o 47 ton. Warto nadmienić, że dane zebrane w miastach, gdzie działają wypożyczalnie elektrycznych hulajnóg wykazały ponadto 6-procentowe zmniejszenie liczby przejazdów autami wśród aktywnych użytkowników hulajnóg. Zaś w przypadku krótkich przejazdów (poniżej 3 km), spadek jest jeszcze większy i wynosi 8,8%. Stąd wniosek, że hulajnogi elektryczne odgrywają ważną rolę nie tylko w obniżeniu emisji dwutlenku węgla, ale także w ograniczaniu ruchu samochodowego.

Parkingi dla hulajnóg elektrycznych >

Warunki konkursu Hulaj Challenge

Jak czytamy w regulaminie Hulaj Challenge, uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna posiadająca aplikację „Bolt: Przejazdy & hulajnogi” („Aplikacja”) i podała wszystkie dane wymagane przez aplikację do wypożyczenia i przejazdu hulajnogą. Co ciekawe, uczestnik nie musi podejmować żadnych dodatkowych działań, aby zgłosić swój udział w konkursie, zostaje uznany za uczestnika Hulaj Challenge w momencie, w którym pierwszy raz, w czasie trwania konkursu, wykona przejazd hulajnogą przy użyciu aplikacji.

Podczas udziału w wyzwaniu należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Wskazówki i instrukcje korzystania z elektrycznej hulajnogi Bolt można znaleźć w Bezpieczniku, który jest dostępny w aplikacji.

Bolt_Hulaj Challenge