Wiadomości, aktualności 2021 > Filmiki z hulajnogami elektrycznymi (porównanie, opinie i recenzje)

Filmiki z hulajnogami elektrycznymi (porównanie, opinie i recenzje)

Filmiki w internecie są jednym z najlepszych sposobów, by przyjrzeć się hulajnogom elektrycznym. Dzięki nim, można porównać różne pojazdy i poznać opinie użytkowników. Poniżej prezentujemy listę najlepszych filmów z e-hulajnogami w roli głównej, które pomogą wybrać tę najlepszą.

Filmiki z hulajnogami elektrycznymi

Wyścig na hulajnogach elektrycznych

Załoga z X-kom przygotowała ciekawe zawody z hulajnogami elektrycznymi. W szranki stanęli znani jutuberzy, którzy jechali na Fiat 500, Xiaomi M365 / M365 Pro i na Ninebot ES2.

Porównanie Xiaomi Mijia M365 Pro vs M365

Rootblog zrobił ciekawy filmik, w którym porównał hulajnogi Xiaomi Mijia M365 Pro i model podstawowy M365. Wynik był oczywisty.

Bardzo szybka i ciężka hulajnoga

Na kanale Wrong Way możemy obejrzeć filmik, jak jeździ się na hulajnodze osiągającej prędkość 92 km/h. KAABO Wolf Warrior osiąga duże prędkości i waży około 45 kg.

Jak zrobić sobie elektryczną hulajnogę?

Młody chłopak pokazuje, jak samodzielnie zrobić sobie hulajnogę elektryczną. Oczywiście należy traktować ten materiał z przymrużeniem oka, ale gratulujemy inwencji twórczej.

Bardzo mocna e-hulajnoga

Ciekawe video o bardzo mocnej hulajnodze EcoRider T8. Poniżej ciekawa recenzja i kilka ciekawostek m.in. o głośnym działaniu tego sprzętu.

Elektryczne hulajnogi oczami pasjonatów

Powyższe filmiki nagrane zostały przez pasjonatów nowych technologii. Zatem to jedno z najlepszych źródeł wiedzy o tych pojazdach, bo któż będzie wiedział więcej od tych starych wyjadaczy. Dzięki smartfonom, nagrywanie materiałów video stało się powszechne, więc przed zakupem hulajnogi, jest możliwość obejrzenia kilku materiałów i podjęcia właściwej decyzji. Bowiem wiele osób tworzy filmy z porównaniem hulajnóg i recenzuje je na podstawie jazdy po różnych nawierzchniach.

Zobacz też:

Kupowanie elektrycznej hulajnogi “w ciemno” to spore ryzyko, bowiem zdarza się, że parametry techniczne podawane przez producentów, znacznie różnią się od tych rzeczywistych. Szybkość i zasięg testowana jest przez bardzo szczupłych użytkowników, którzy poruszają się po wyjątkowo gładkich nawierzchniach i dlatego osiągają nierealne parametry. Oznacza to, że filmiki i artykuły w sieci, to lektura obowiązkowa.