Kryptowaluty - prognozy, giełdy, ceny, kurs > eToro nie działa, awaria?

eToro nie działa, awaria?

Dzisiaj giełda eToro zanotowało chwilową awarię, która w głównej mierze dotyczyła aplikacji na telefony. Problem polegał na tym, że użytkownicy nie mogli zalogować się na swoje konto.

Aktualizacja 24.02.2021: Drugi raz w ciągu miesiąca eToro doznał awarii w kluczowych momentach rynkowych. Awaria następuje w momencie, gdy kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, spadły po osiągnięciu rekordowych poziomów. Zgodnie z aktualizacjami statusu, czytamy że, „Główna przyczyna problemu została zidentyfikowana i nasi programiści pracują nad jej rozwiązaniem. Dodatkowe informacje zostaną dostarczone tak szybko, jak to możliwe.” .Do handlu polecamy tę giełdę. (nowe okno)

Poniżej archiwalne awarie:

Internetowy broker eToro ostrzegł klientów, że może ograniczyć kupowanie bitcoinów i kryptowalut w ten weekend, jeśli popyt i zmienność będą się utrzymywać.

„Bezprecedensowy popyt na kryptowaluty w połączeniu z ograniczoną płynnością stanowi wyzwanie dla naszej zdolności do obsługi zamówień KUPNA w weekend” – podała firma w e-mailu do klientów. „W świetle tego może być konieczne nałożenie przez nas ograniczeń na zamówienia kryptowalut”.

Chociaż zawiadomienie dotyczy nadchodzącego weekendu, może być również zastosowane do następnych, jeśli podobna sytuacja będzie się utrzymywać, powiedziała The Block rzeczniczka eToro.

Do handlu krypto polecamy tę giełdę (nowe okno), która ma już ugruntowaną pozycję i dobry system pomocy.

Giełda eToro nie działa, awaria aplikacji

eToro nie działa awaria

Na forach pojawiło się wiele opinii, że giełda nie działa. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana.

Giełda eToro szybko zyskuje nowych użytkowników, co spowodowało chwilowe problemy z logowaniem. Inwestorzy prześcigali się w niepochlebnych komentarzach, bo wiele kryptowalut miało w tym momencie korzystną cenę. Niestety po chwili również wersja na komputer przestałą reagować na próby logowania.

Same for me. Etoro server is down. Doesn’t work for laptop and mobile for me.

Yep, both devices are not working. Had a mini-heart attack not gonna lie… Hahahaha.

eToro zyskuje nowych użytkowników

Pomimo małych awarii, platforma eToro działa poprawnie i umożliwia dostęp do dynamicznego świata kryptoaktywów. eToro będzie nadal rozszerzać ofertę kryptowalut, pracując nad tym, aby inwestycje w nie były dla klientów bardziej dostępne i wygodne. Miejmy nadzieje, że chwilowe problemy z logowaniem spowodowane są zwiększonym ruchem i w przyszłości wszystko będzie działało be zarzutu.

giełda etoro

Giełda eToro silnie reklamuje się w każdym kanale i próbuje dotrzeć do mainstreamowego klienta.

eToro X zostało założona w Gibraltarze i jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o numerze rejestracyjnym 116348, z siedzibą pod adresem 57/63 Line Wall Road, Gibraltar. Podlega nadzorowi systemów rejestrów rozproszonych (DLT) z licencją uzyskaną od Komisji Usług Finansowych Gibraltaru (Gibraltar Financial Services Commission) w oparciu o ustawę o inwestycjach i usługach powierniczych (Investments and Financial Fiduciary Services Act).

Podmiot publikujący nie bierze odpowiedzialności za niekorzystne inwestowanie. Powyższy artykuł ma charakter opinii i nie był tworzony przez specjalistów z branży finansów.