Wiadomości, aktualności 2021 > Axpo – nowe hulajnogi elektryczne na minuty, zasięg i cena

Axpo – nowe hulajnogi elektryczne na minuty, zasięg i cena

Podstawowym obszarem działalności firmy Axpo są długoterminowe umowy na zakup i sprzedaż energii i gazu odbiorcom końcowym. Więc skoro energia elektryczna jest ich konikiem, to inwestycja w ekologiczny transport była, jakby oczywista. Poniżej o nowej wypożyczalni hulajnóg, cenach i zasięgu.

Zobacz też: Lime, czy Hive?

Hulajnogi Axpo już w Warszawie

Firma Axpo ma swoją centralę w Szwajcarii, a polski oddział w Warszawie od niedawna stara się promować ekologiczne sposoby przemieszczania się. Kilka dni temu w stolicy pojawiły się hulajnogi tejże firmy i na razie wiadomo tylko tyle, że pracownicy Axpo mogą korzystać z ich jednośladów bez jakichkolwiek opłat. Ponoć z możliwości darmowych przejazdów korzysta ponad 70 osób.

axpo

Hulajnogi Axpo są widoczne na ulicach Warszawy, ale nic nie wiadomo o ich zasięgu.

Niewiele wiadomo o hulajnogach Axpo

Pierwsze pytanie, jakie się nasuwa, to jaki zasięg proponuje Axpo i jaka jest cena za wypożyczenie. Z informacji prasowej wynika, że obok bezpłatnego przemieszczania się hulajnogami z logo Axpo, pracownicy tej firmy otrzymują prywatną opiekę zdrowotną, karty sportowe do wykorzystania w sieciach klubów fitness i siłowniach, dostępu do przekąsek w miejscu pracy, dofinansowanie do urlopu, oraz prawo do udziału w wydarzeniach integracyjnych Axpo Polska. Wszystko jest piękne, tylko się tam załapać do pracy, ale o co chodzi z ich hulajnogami?

Nie wiadomo na razie, w jaki sposób działa wypożyczalnia Axpo i czy pojazdy są dostępne dla wszystkich. Być może w ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej o tej usłudze, o czym od razu poinformujemy na tej stronie. Z efektywnego filmiku promocyjnego dowiadujemy się, że hulajnoga elektryczna jest ekologicznym i wygodnym środkiem transportu i na tym koniec. Z kolei na stronie projektu, reklama głosi, że wypożyczenie hulajnogi jest… darmowe.

hulajnogi za darmo

Reklama ze strony Axpo głosi, że wypożyczenie hulajnogi jest darmowe.

“Każdy zatrudniony w Axpo może skorzystać z bezpłatnych hulajnóg. Promujemy ekologiczny styl życia – dojeżdżamy do pracy ograniczając emisję CO₂. Jesteśmy #fullofenergy!” – czytamy na stronie Axpo.

Axpo w Polsce

Axpo Group jest wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w Szwajcarii i ponad 30 krajach europejskich. To ponad 100 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i produkcji przyjaznej dla środowiska energii. Axpo jest obecne na polskim rynku energii od ponad 18 lat. Specjalizują się w innowacyjnych produktach energetycznych i kompleksowych usługach dla biznesu, producentów energii odnawialnej i innych spółek obrotu energią.

Zobacz najnowszy ranking hulajnóg elektrycznych. Poniżej reklama hulajnóg marki Axpo.